INFO/VESTI - Udruženje Penzionera Grada Novog Sada

MO “7 juli” obeležio 76 godina postojanja Udruženja penzionera Grada Novog Sada

Ove godine Udruženje penzionera Novog Sada (UPNS) obeležava 76 godina svog postojanja.
Image

Tim povodom upriličena je proslava u prostorijama Mesne zajednice „7.jul“ 21.oktobra 2022. godine sa početkom u 18. časova u prisustvu mnogobrojnih penzionera članova ove mesne organizacije, njihovih gostiju i predstavnika UPGNS - Milene Žarković, potpredsednice UPGNS i Siniše Brankova, člana Upravnog odbora UPGNS. U uvodnoj reči Nada Manojlović, član MO „7.juli“ iznela je ukratko istorijat UPNS kao i pregled aktivnosti penzionera sa teritorije ove mesne organizacije. Usledio je prigodan kulturno-muzički program a najlepše trenutke su priredili učenici nižih i viših razreda osnovne škole “Prva Vojvođanska Brigada”svojim folklornim nastupom i zasluženo dobili  gromoglasan aplauz. Uz ukusno posluženje prisutni su  potom nastavili druženje uz muziku, pesmu i ples.

Sličan sadržaj

Mailing lista